Wisła: Ci trenerzy pracowali dla Cupiała [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...e4da573,1,3,60
Jak się widzi tych 15 trenerów w przeróżnych konfiguracjach, zmiany dokonywane co kilka miesięcy, to jasno widać, że w tym klubie nie ma żadnej strategii i długofalowego myślenia. Choć ostatnio i tak jest lepiej niż za "wczesnego Cupiała". A generalnie to miło znów zobaczyć "Baryłę"
