Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 23.11.2011, 15:23
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie zdecydowanie przekłamujesz rzeczywistość i to grubo
Jak dla Ciebie prowadzenie zespołu w 9 meczach = że prowadził drużynę w wielu meczach to na prawdę raczej nie mamy o czym rozmawiać.
Tak, dostając na chwilę(co było jasne) kompletnie rozbity i niewalczący o nic zespół, miał na prawdę ogromne możliwości
Domyślam się że gdybyś był fanem Barcelony to po zatrudnieniu Guardioli pisał byś o największym skandalu w historii tego klubu
Podobnie naciągasz kwestie tzw odpowiedzialności, sorry ale to 1 trener podejmuje wszystkie decyzje i w każdym klubie to jego się rozlicza z pracy.
A co do złego ustawienia...fajnie że Ty jesteś nieomylny.
Dodam tylko, ze Kaziowi ciagle pare osob blokuje mozliwosc dostania licencji UEFA Pro, co jest dosc znaczacym powodem dla ktorego nie dostaje ofert. Poza tym Moskal wiele razy mowil: W Krakowie jest mu dobrze, jego marzeniem jest praca w Wisle i bedzie do tego dazyl, nawet jezeli ma byc "tylko" asystentem. On nie chce prowadzic innego klubu.

Poza tym, jak dla mnie, to zmiana taktyki w meczu z Gornikiem przemawia na jego korzysc...bo potrafil dostrzec co nie dziala i to w 15 minut przerwy poprawic. Gdyby nie chujowa skutecznosc i "brak ostatniego podania", pewnie bysmy rozmawiali w innym tonie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując