AYALA napisał(a):

|
na pierwsze sukcesy Sir Alexa czekano w Man.Utd. 4 lata a u Nas rok z haczykiem i pożegnano Maaskanta.Można sie przyczepic o brak Polaków w składzie ale ich ktoś musi umiec najpierw wyszukac a wcześniej wyszkolic.
|
Daj jeszcze ze 3 przykłady trenerów, którym dawano 4 lata na pierwsze sukcesy, napiszę że masz racje.
Wozicie się na tym Fergusonie jak na prawdzie objawionej, a to jest ewenement, wyjątek potwierdzający regułę itd itp.
To jest piłka, wchodzisz, sprawdzasz się to masz kolejną szansę. Nie idzie, nie masz wyników, jesteś do odstrzału. Tylko tyle.