milosz napisał(a):

Czy to naprawdę taka rewolucja i takie ryzyko zagrać z Bitonem i Genkowem w ataku, system 4-(2-2)-2 i to nawet z 2 def. pomocnikami. Pytanie retoryczne bo znowu zagramy jednym napastnikiem.
I żeby była jasność nie mam nic przeciwko graniu jednym zawodnikiem z przodu i dwoma skrzydłowymi, czyli w dotychczasowym ustawieniu 4-(2-1)-(2-1), ale do tego trzeba mieć wykonawców. A skoro teraz akurat mamy 2 dobrych (Genkow wiosną pokazał wiele dobrego) napastników to należy z tego korzystać.
|
Jak najbardziej, powinniśmy grać 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami, przynajmniej do czasu gdy nie ma Meliksona i Małeckiego.
ver.1
=============Pareiko=============
== Jovanović===Czekaj==Diaz====Paljic===
===========Wilk====Nunez=========
=====Iliev==============Kirm/Boguski=
===============Genkov===========
============Biton===============
ver.2
=============Pareiko=============
== Jovanović===Czekaj==Chavez===Nunez==
===========Wilk====Diaz===========
=====Iliev==============Kirm/Boguski=
===============Genkov===========
============Biton===============
Chciałbym wreszcie zobaczyć Nuneza na lewej obronie i Diaza w środku pola.