Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7348
Stary 23.11.2011, 14:33
gdy emocje juz opadna....

czyli - w nowym sezonie frekfencja na Slasku bedzie taka ze jak sie was ustawi w kolejce 10k to bilet kazdy kupi a i jeszcze w razie co beda mogli doslac...(
Odpowiedz cytując