|
Porównując nas do bryki wyścigowej (z dobrych czasów), to dziś mamy problemy z zawieszeniem, silnikiem i hamulcami, a wymieniamy kierowcę i zastanawiamy się na zakupem lepszego paliwa, czytaj: 2 transfery na zimę, przy potrzebach w okolicach 4-5 zawodników, na już!
Nie usuwamy skutków, nie naprawiamy, nie wymieniamy wadliwych części.
Pchamy, popychamy, jedziemy na pół gwizdka, a jak dla mnie, to pora na remont generalny, jeszcze jest szansa, może już niewielka, ale jest.
Wymienić, dokupić, zgrać i zacząć poważnie traktować nasze wymagania co do mistrzostwa i co do LM.
|