Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7347
Stary 23.11.2011, 14:23
żal ludzi którzy normalnie stali w kolejce bo jak otworzyli kasy to się bydło zaczęło wpychać ze wszystkich stron i to osoby które dopiero co przyszły. Na przyszłość trzeba ogarnąć jakoś ten burdel!
Odpowiedz cytując