Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's
Offline
#
7347
23.11.2011, 14:23
żal ludzi którzy normalnie stali w kolejce bo jak otworzyli kasy to się bydło zaczęło wpychać ze wszystkich stron i to osoby które dopiero co przyszły. Na przyszłość trzeba ogarnąć jakoś ten burdel!
BEER BROTHER
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BEER BROTHER
Znajdź inne posty napisane przez BEER BROTHER