dj_ibutti napisał(a):

|
A Moskal nie ma mózgu i nie potrafi analizować sytuacji tylko będzie bezmyślnie powielał błędy Maaskanta. Kur.a ludzie, dajcie mu czas!
|
Większość szkoleniowców w ostatnich latach dochodziła po jakimś czasie do jednego prostego wniosku
- mamy słabych piłkarzy ciężko przebić się przez skomasowaną obronę innych drużyn, w środku pola nie mamy kreatywnych dobrych technicznie szybko myślących piłkarzy, więc lepiej zagrajmy 'na lagę'.
Moskal nagle obudził się, że chce grać tutaj atak pozycyjny z wieloma podaniami itp, ciekawie kiedy dojdzie do wniosku, że z tymi zawodnikami to niewykonywalne. Tym bardziej przy stracie tak kluczowych zawodników.
Niestety ale my mamy takich piłkarzy że nie są dobrzy fizycznie tak aby rywalizować z drwalami z drużyn pokroju Podbeskidzie "Palic, Boguski, Iliev, Gargula, Kirm Jirsak, Jaliens - to drobne chłopaki ze średnim odbiorem piłki, a technicznie nie są wystarczająco dobrzy aby zdominować ich grą. Mamy sytuację taką jaką mamy.