|
Ciekaw jestem, czy to samo myslisz o tym, że wypełnienie warunkow umowy przez klub w przypadku Petrescu (czyli umożliwienie mu dalszej pracy i budowania drużyny) tez by nic nie dało?
A skąd przeświadczenie, że to coś da w przypadku Moskala?
ps. Nie jestem przeciwnikiem Moskala, ale śmiesza mnie wasze głosy, że jednemu trzeba dawac czas, a drugiemu dawanie czasu nic nie da
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|