Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24367
Stary 23.11.2011, 13:30
fialo napisał(a):Wyświetl post
Zdałem dziś prawo jazdy, ale egzaminator był takim kiepem, że nie mógł mi powiedzieć co mam zrobić dalej w celu otrzymania dokumentu, a kolejka do informacji liczyła jakieś 60 osób to podziękowałem, ktoś wie może jaka jest w takim przypadku procedura ?
Siema, kiedyś można było sprawdzić czy dokument jest do odbioru pod tym linkiem.
www.kierowca.pwpw.pl
Znalazłem stronkę gdzie procedura odbioru prawka jest opisana.
http://www.forum.prawojazdy.com.pl/v...ic.php?t=11591
Ostatnio edytowane przez Eternit : 23.11.2011 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując