fialo napisał(a):

|
Zdałem dziś prawo jazdy, ale egzaminator był takim kiepem, że nie mógł mi powiedzieć co mam zrobić dalej w celu otrzymania dokumentu, a kolejka do informacji liczyła jakieś 60 osób to podziękowałem, ktoś wie może jaka jest w takim przypadku procedura ?
|
Siema, kiedyś można było sprawdzić czy dokument jest do odbioru pod tym linkiem.
www.kierowca.pwpw.pl
Znalazłem stronkę gdzie procedura odbioru prawka jest opisana.
http://www.forum.prawojazdy.com.pl/v...ic.php?t=11591