Paolo napisał(a):

troche sie robi OT, ale zapytam...
czy Slask mialby wg Ciebie zmienic trenera bedac zdecydowanym liderem ligi?
czy tez zyczac Slaskowi najlepiej, zyczysz mu, zeby NIE zdobyl mistrzostwa, i tym samym mogl zwolnic Lenczyka?
|
Nie... no nie teraz. W jakiejś perspektywie. Jesli włodarze Sląska chcą zrobić ze Śląska coś więcej