Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2819
Stary 23.11.2011, 13:17
O ile mi wiadomo chętnych do zakupu Wisły nie brakował, kwestując była cena . NIEADEKWATNA DO WARTOŚCI .No wiadomo miłości ma swoją cenę i do puki przynosi zyski i można mieć 2 rzeczy na raz to nasz dobrodziej niczego nie sprzeda ku uciesze jednych i goryczy innych.
Odpowiedz cytując