Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.11.2011, 13:15
Pareiko- Jovanović, Chavez, Czekaj, Diaz; Wilk, Brud-Iliev, Boguski; Genkov-Biton

Przy czym Genkov niech gra tak samo ustawiony jak Garguła.

Genkov potrafi chwilę przytrzymać piłkę w środku zastawić się, gorzej rozprowadzać od Garguły nie będę(bo się chyba nie da) a może poczuć szanse na wyrwanie sie z ławki.

W zależności od tego jak mecz się rozwinie Małecki za (Boguskiego/Ilieva - Genkova/Bitona)

Diaz i Brud nie podobają mi się w składzie ale kogo za nich? Diaz równie słaby co Pajic ale przynajmniej coś głową odbije.

Brud ma 22 lata i nazywanie go młodym perspektywicznym zawodnikiem jest bez sensu ale Nunezowi chce się grać tylko z Fulham.
Odpowiedz cytując