|
Patrzyłem w powtórce meczu na postawę Jirsaka w końcówce meczu. On po prostu człapał po boisku. Złe przygotowanie kondycyjne w przypadku piłkarza, który w wiekszości wchodzi z ławki, jesli w ogóle?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|