Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2818
Stary 23.11.2011, 12:52
Studentów, ale nie tylko tych do 26 roku życia.Ludzi uczacych się jest w Krakowie o wiele więcej.Jakoś w MPK poszli do rozum do głowy.
Oprócz tego większe ulgi dla niepełnoletnich.
Myślicie, że Filipiakowi jakoś specjalnie zależy na kasie z biletów?On chce Wiśle napsuć krwi i jak się tylko da zabrać jej kibiców, dlatego stosuję dumpingowe ceny.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując