|
Studentów, ale nie tylko tych do 26 roku życia.Ludzi uczacych się jest w Krakowie o wiele więcej.Jakoś w MPK poszli do rozum do głowy.
Oprócz tego większe ulgi dla niepełnoletnich.
Myślicie, że Filipiakowi jakoś specjalnie zależy na kasie z biletów?On chce Wiśle napsuć krwi i jak się tylko da zabrać jej kibiców, dlatego stosuję dumpingowe ceny.
|