Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.11.2011, 12:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
trzymajmy sie piłkarzy, ktorych mamy w kadrze
Czy to naprawdę taka rewolucja i takie ryzyko zagrać z Bitonem i Genkowem w ataku, system 4-(2-2)-2 i to nawet z 2 def. pomocnikami. Pytanie retoryczne bo znowu zagramy jednym napastnikiem.
I żeby była jasność nie mam nic przeciwko graniu jednym zawodnikiem z przodu i dwoma skrzydłowymi, czyli w dotychczasowym ustawieniu 4-(2-1)-(2-1), ale do tego trzeba mieć wykonawców. A skoro teraz akurat mamy 2 dobrych (Genkow wiosną pokazał wiele dobrego) napastników to należy z tego korzystać.

A z resztą wsio rawno, toż wynik sie liczy a ten w piłce jest często kwestią przypadku (w naszych realiach trochę szczęścia i mogą już być jakieś punkty), tak czy owak chciałbym już nowego trenera i ... byle do wiosny.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.11.2011 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując