Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.11.2011, 11:57
W tej sytuacji zamiast Bitona powinien zagrać Messi (obrona Śląska jest niezbyt zwrotna) Gargułę powinien zastąpić Ronaldo nie lubię go ale czasem całkiem nieźle poda, na skrzydle można spróbować Ronneya który walecznością pociągnie zespół.
Odpowiedz cytując