|
W meczu z Górnikiem, po przerwie pierwsi do zmiany byli Garguła, Brud, Jirsak. Padło na Bruda, choć uważam że Garguła był gorszy.
Czy Brud jest najgorszy w każdym meczu. Nie, przypomnij sobie mecz w Kielcach. Zagrał przynajmniej poprawnie.
Nie ukrywam wolę Bruda, wychowanka niż przepłacone "gwiazdy". Ile kosztował Czech, ile lat dostaje szansę. Ile zarabia Garguła. Porównaj to z Brudem. Nie twierdzę, że Brud będzie zbawcą Wisły i olśni ekstraklasę. Gdyby mial potencjał grałby dalej w Niemczech. Ale na pewno nie prezentuje się gorzej od Jirsaka i Garguły.
|