pzkwr napisał(a):

|
Cracovia sprzedaje bilety na mecz z Bełchatowem na Grouponie po 6 PLN. Co zrobił nasz marketing w ciągu ostatnich miesięcy, żeby przyciągnąć ludzi na stadion?! Dział marketingu Wisły do natychmiastowego rozgonienia. Jeśli tak będzie to dalej wyglądało, to za kilka lat frekwencja u sąsiadki będzie dwa razy wyższa niż u nas, niezależnie od wyników sportowych.
|
Czyli oznacza to, że z biletów dostają 3 złote, bo Grupon bierze standardowo 50% tej kwoty.
Trzeba to nazwać po imieniu: w ramach promocji dają bilety na ten mecz za darmo. A już wcześniej bilety mieli strasznie tanie, do tego liczne promocje (kobiety, dzieci, studenci).
Nie zmienia to faktu, że coś trzeba z ceną biletów zrobić. Z takimi cenami jak teraz, frekwencja nie wzrośnie - bo wyników nie ma, a gra jest fatalna.
Konieczne są przede wszystkim promocyjne karnety dla całych rodzin i dla studentów. Mamy stadion na 30 tys., celem klubu musi być sprzedaż min. 15 tys. karnetów na wiosnę.
No i loże: niepokoi mnie, że nadal nic się w tej kwestii nie rusza. Z tego tytułu mogły być potężne pieniądze dla klubu.