Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14834
Stary 23.11.2011, 11:02
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był pracodawcą zwalniałbym z urzedu wszystkie pięćdziesięciolatki.
Jeden z najdurniejszych tekstów jakie pojawiły się w tym temacie. Nic tylko wysłać mamy i babcie do hospicjów, a zamiast tego niech w papierach siedzą studenciaki po Wyższych Szkołach Gotowania na Gazie, którzy mają problemy nawet z tabliczką mnożenia, a jak się zepsuje kalkulator to dzwonią po pomoc