Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15643
Stary 23.11.2011, 10:57
nie rozumiem niektórych tu osób, o ile Czekaj gra dobrze i jest młody !! to wynoszenie pod niebiosa Bruda kompletnie nie rozumiem.. gośc ma 22-23 lata w za każdym występem jest jednym z gorszych na boisku, dlatego jest zmieniany od razu po 45 minutach , co z tego że jest wychowankiem ? młody już nie jest, jak dla mnie może grać ale w takim Łksie, nie u nas
Odpowiedz cytując