|
Po pierwsze czuję, że my to wygramy. Chciałbym żeby wyszli w takim składzie Pareiko; Jovanovic, Czekaj, Diaz, Palic; Iliev, Wilk, Jirsak, Garguła, Boguski(o ile pan obrażalski jeszcze się nie wyleczył,jeśli tak to liczę na niego)Biton. Dlaczego nie Chavez? Chavez dla mnie nie potrafi grać głową. Dlaczego nie Nunez? Wystawienie Nuneza z Wilkiem, to po pierwsze tchórzostwo, a to pachnie Maaskantem, po drugie Jirsak wcale nie jest gorszy, a za pewne łatwiej się z nim komunikować reszcie.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
|