pzkwr napisał(a):

|
Cracovia sprzedaje bilety na mecz z Bełchatowem na Grouponie po 6 PLN. Co zrobił nasz marketing w ciągu ostatnich miesięcy, żeby przyciągnąć ludzi na stadion?! Dział marketingu Wisły do natychmiastowego rozgonienia. Jeśli tak będzie to dalej wyglądało, to za kilka lat frekwencja u sąsiadki będzie dwa razy wyższa niż u nas, niezależnie od wyników sportowych.
|
Z jednej strony to smieszne, a z drugiej to przynajmniej cena adekwatna do poziomu.
Ciekawia mnie ceny biletow na Twente ? Teraz jest okres swiateczny wiec mozna zrobic fajna promocje mikolajkowa, np.
dla posiadaczy biletow na mecz z Widzewem czy Polonia bilet na sparing z Twente gratis. To samo dla posiadaczy biletow z poprzednich meczow pucharowych. Moze troche ludzi by pryzszlo to by Basalaj zarobil przynajmniej na herbacie choc jak znam nasz catering to pewnie by zabraklo dla wszystkich chetnych.
Tak naprawde to teraz walczymy o to jaka frekwencje bedziemy miec na wiosne.