filemon napisał(a):

Dlaczego na dwóch def. pomocników? bez sensu.
Bunoza na LO? :O
Genkow zamiast Bitona? :O Jak już Genkow to razem z Bitonem.
|
wole Bunoze niż patrzec na popisy grajkow którzy po sezonie odejda. co do napastnika zalezy od formy dnia. co do pomocników to można Ilieva zamiast Wilka
edit: jeśli tak to można na lewej ustawić Burlige grał tam bodajże w Ruchu