Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11407
Stary 22.11.2011, 23:36
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Moje propozycje są następujace:
1. natychmiast odstawić od 1 drużyny Lameya i Jaliensa
2. zakonczyć w grudniu wypożyczenia Nuneza i Diaza
3. poszukać chętnych na usługi Paljicia, Jirsaka i Jovanicia.
4. ściagnąć z wypożyczeń Burlige, Nalepe i Chrapka
wtedy skład na wiosne bez transferów prezentował by sie następująco:
Pareiko (Kurto)-Jovanović (Burliga), Chavez (Nalepa), Czekaj, Bunoza-Małecki (Boguski), Sobolewski (Brud), Wilk (Chrapek), Melikson, Iliev (Kirm)-Genkov(Biton)
5. Obecność w klubie Burligi i Bruda uzależnić od ewentalnych transferów.
Dlaczego na dwóch def. pomocników? bez sensu.
Bunoza na LO? :O
Genkow zamiast Bitona? :O Jak już Genkow to razem z Bitonem.
Odpowiedz cytując