willow napisał(a):

Nie tylko on. Cała drużyna. Dlatego nie skreślałbym Chaveza. Trzeba pamiętać, że zeszły sezon miał znacznie lepszy.
Z oceną zawodników trzeba poczekać, aż weźmie się za nich jakiś sensowny trener. Mam nadzieję, że się doczekam.
|
Ja pi*** az taka ciemnota na tym forum jest? (nie odnosi sie to do Ciebie, ogolnie o podwazanie Chaveza).
Oczywiscie gra gorzej, ale ostatni raz kiedy Chavez mial przerwe wiecej niz tydzien to chyba lato 2010! Gosc kompletnie na szybkosci stracil, to bylo to czym jeszcze nadrabial na poczatku sezonu a teraz sie mu czka. Poczekajcie teraz jak nigdzie w zimie nie bedzie jezdzil do ameryki na zadne puchary i mecze. Bedzie mial dluzsza przerwe, spokojnie sie przygotuje i bedzie widac roznice... A wyprowadzanie pilki.. no coz, musi nad tym popracowac, ale jego podstawowym obowiazkiem jest bronic i to potrafi, tylko musi chlopaczyna odpoczac... Jego mozna wytlumaczyc, ale holenderskie wynalazki czy leptyka Kirma ktory nie trafia z 5 metrow do bramki to juz nie bardzo...