Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.11.2011, 23:16
Najlepiej juz wogole nie grac,oddac walkowerem sezon i wycofac sie z ligi.

Jak bysmy wygrali to mamy 9 pkt ,a wiosna bedzie ciekawa bo mamy wszytskie mocne zespoly u siebie.
My potrafimy sie mobilizowac kiedy nie jestemy faworytem -przyklad to wygrana w Poznaniu.

Po cichu ludze sie ze jest szansa ,wraca Mały -duch tego zespolu.Remis tez bedzie ok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując