Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15640
Stary 22.11.2011, 23:11
Bunoza bedzie mial jeszcze wiecej czasu zeby Bonarke penetrowac..

A co do Jaliensa to wybral taka lige ,bo myslał ze tutaj nie bedzie musial sie wysilac na emeryturze.A co zobaczyl?walke i przepychanie sie lokciami,do dzis pewnie zaluje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując