Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2813
Stary 22.11.2011, 23:00
Nie denerwuj sie tak, bo złość piękności szkodzi. Przecież jasnym, żę z tą Barceloną robie sobie jaja. A co do sprzedawania transmisji meczów za granicę, to każdy może mieć swoje zdane. Ja uważam, że to dobrze, ty że fatalnie więc poprzestańmy na spisaniu protokołu rozbieżności, bo i tak nie mamy na to wpływu, a użerać się nie mam zamiaru.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując