|
Nie denerwuj sie tak, bo złość piękności szkodzi. Przecież jasnym, żę z tą Barceloną robie sobie jaja. A co do sprzedawania transmisji meczów za granicę, to każdy może mieć swoje zdane. Ja uważam, że to dobrze, ty że fatalnie więc poprzestańmy na spisaniu protokołu rozbieżności, bo i tak nie mamy na to wpływu, a użerać się nie mam zamiaru.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|