qqq_b napisał(a):

|
Był II trenerem od kilku lat w Wiśle. Czegoś się raczej nauczył, prawda?
|
Nie wiem. To Ty postawiłeś tezę, że jest dobrym trenerem więc liczyłem na to, że uda Ci się ją obronić.
qqq_b napisał(a):

|
To wszystko + jego własne przemyślenia=dobry trener. Proste.
|
Na prawdę uważasz, że to takie proste? Że własne przemyślenia i asystentura wystarczają do tego, żeby być dobrym trenerem?
@RYBA
Zrozum, że to nie chodzi o to, czy Mu zależy na Wiśle, bo wszyscy wiemy, że mu zależy. Tu chodzi o umiejętności trenerskie...