Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 22.11.2011, 22:48
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Był II trenerem od kilku lat w Wiśle. Czegoś się raczej nauczył, prawda?
Nie wiem. To Ty postawiłeś tezę, że jest dobrym trenerem więc liczyłem na to, że uda Ci się ją obronić.

qqq_b napisał(a):Wyświetl post
To wszystko + jego własne przemyślenia=dobry trener. Proste.
Na prawdę uważasz, że to takie proste? Że własne przemyślenia i asystentura wystarczają do tego, żeby być dobrym trenerem?

@RYBA

Zrozum, że to nie chodzi o to, czy Mu zależy na Wiśle, bo wszyscy wiemy, że mu zależy. Tu chodzi o umiejętności trenerskie...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując