Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 22.11.2011, 22:28
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?
Jasne bo gramy po to, żeby ... przegrać . W sumie fajnie że tych durnot nie czytają nasi piłkarze, ... ze zrozumiałych względów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 22.11.2011 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując