Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2011, 21:44
Był II trenerem od kilku lat w Wiśle. Czegoś się raczej nauczył, prawda? To wszystko + jego własne przemyślenia=dobry trener. Proste.
Odpowiedz cytując