Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.11.2011, 19:07
Jak wtopimy to na 90% żegnaj MP 2012. REmis zresztą też ch.jowy.
Dobrze, że Mały wraca - może coś wyszarpiemy.
Odpowiedz cytując