Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.11.2011, 18:49
mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić
ŚWL
Odpowiedz cytując