Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
20
22.11.2011, 18:49
mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić
ŚWL
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25