Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.11.2011, 18:28
tofik napisał(a):Wyświetl post
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie.
a najlepszy w Krakowie.

Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę.
Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując