Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#417
Stary 22.11.2011, 18:21
Moim zdaniem najlepszym trenerem byłby Fornalik z Ruchu. Chłop robi tak świetną robote w Chorzowie że głowa mała. Z taką kadrą jaką ma on do dyspozycji to jest cud że Ruch tak wymiata w lidze. Może niewiele osób wie ale jest to uczeń Lenczyka który ze Śląskiem także robi świetną robote. Prawda jest taka że świetnie zna realia polskiej piłki nie to co jakiś ważniak zza granicy, na pewno będzie chciał pracować w większości z polakami więc pewnie paru dobrych pościąga, podobno żaden klub ekstraklasy nie jest tak świetnie przygotowany motorycznie jak Ruch oczywiście oprócz Śląska bo ta sama filozofia trenerska. Przecież to dzięki niemu Polska usłyszała o takich piłkarzach jak Sobiech Sadlok Jankowski Piech i to dzięki niemu Andrzej Niedzielan się odrodził a teraz do wielkiej formy wraca Zieńczuk. Jest to człowiek który powinien objąć u nas posade bo skoro u nas drużyne chce się budować prawie za darmo i ze szrotu tak jak u nas to żaden inny trener niczego z takiej drużyny nie wyciśnie tylko Fornalik.