Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie

)
Skład:
Pareiko
Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic
Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki*
Biton
Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie
