Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.11.2011, 18:01
Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie )

Skład:

Pareiko
Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic
Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki*
Biton

Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie
Odpowiedz cytując