Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#415
Stary 22.11.2011, 17:19
westersyl
co do Fornalika to może gorszy od Moskala nie będzie ale lepszy też nie.
Zwłaszcza że Moskal zna skład o wiele lepiej a po 2 najbliższych meczach powinno być pierwsze zwycięstwo Moskala.
Zanim Fornalik by cokolwiek zdziałał nawet w przerwie zimowej to Wisła raczej by walczyła tak jak na Ruch przystało:
- teraz jest 3 a zakończy sezon na 7 miejscu.
W następnym sezonie było by raczej podobnie czyli wiele by się nie zmieniło.
Pod wodzą Fornalika doszło by kilku kluczowych zawodników z Ruchu, zapewne tych którzy by odeszli razem z Fornalikiem ale poziom gry byłby taki jaki w Ruchu.
Miejsce w tabeli zapewne 7-8 ewentualnie 5te w następnym sezonie.
Podsumowując:
Pod wodzą Fornalika Wisła musiałaby czekać 2-3 lata na odzyskanie mistrzostwa i na powrót do europejskich pucharów.
Ten twój cały Smoku czy jak jemu tam podchwycił wątek sprzed 3 tygodni które podały inne media i nie był w tym pierwszy, bo nazwisko Probierza wokół Wisły przewijało się od dłuższego czasu

edit: do piotson - tak lepiej?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 22.11.2011 o godz. 17:41.