Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.11.2011, 16:59
Śląsk grał lepszą piłką od Wisły już w poprzednim sezonie, kiedy wygrywał bez większych problemów. Teraz spodziewam się jeszcze mniejszego oporu ze strony Wisły. Przy braku sprzyjających okoliczności typu błąd sędziego Śląsk wygra gładko kilkoma bramkami. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem a teraz obstawiam, że będzie 3:0 dla gospodarzy.
Odpowiedz cytując