Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.11.2011, 16:28
julo napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km.
Wystarczy, że ktoś będzie miał Twoje dane czytelnie napisane na kartce.
Odpowiedz cytując