Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.11.2011, 16:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol.
Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d..
Pokazali to Rumuni którzy nie dali Śląskowi żadnych szans - z Legią która nie zamierzała się okopać już tak im dobrze nie poszło, choć w Warszawie Rapid był lepszy.
Ale też trzeba oddać Lenczykowi że dostosował taktykę pod zespół i świetnie się to jak na razie sprawdza
Też po cichu liczę na 3 punkty i faktycznie powinien być to mecz w którym powinien wygrać ten kto wygra walkę w środku pola bo nie sądzę by którykolwiek zespół przesadnie forsował ataki

Śląsk się nie zabunkruje tak jak ostatnio we Wrocławiu ale też nie powinien jakoś grubo zaatakować, podobnie Wisła
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując