koniak napisał(a):

|
każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.
|
No co Ty, Wisła wyjdzie skoncentrowana na maxa, agresywnie w obronie i skutecznie z przodu. Garguła zagra mecz życia, zobaczycie, Śląsk bedzie cisnął my wyprowadzimy 2-3 zabójcze kontry skrzydłami i wygramy 2-3 bramkami. Bramki strzelą najlepsi na boisku Guła i Kiro.
Dobra żartowałem.
milosz napisał(a):

Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany