Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.11.2011, 16:11
koniak napisał(a):Wyświetl post
każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.
No co Ty, Wisła wyjdzie skoncentrowana na maxa, agresywnie w obronie i skutecznie z przodu. Garguła zagra mecz życia, zobaczycie, Śląsk bedzie cisnął my wyprowadzimy 2-3 zabójcze kontry skrzydłami i wygramy 2-3 bramkami. Bramki strzelą najlepsi na boisku Guła i Kiro.
Dobra żartowałem.

milosz napisał(a):Wyświetl post
....
Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 22.11.2011 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując