Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15636
Stary 22.11.2011, 16:05
Cytat:
No ale skoro jest dobry na polski chlam, jest to odpowiedni piłkarz
Może powinienem prościej napisać. Nie wyłapałeś ironi w mojej wypowiedzi. Chavez jest , jak na razie, beznadziejny w tej rundzie. O ile wiosna mnie nawet mile zaskakiwał swoja grą w defensywie (jakoś długo byłem na NIE dla Chaveza), o tyle w wyprowadzaniu był cały czas ostatnia ofermą. A teraz ma taki dołek formy, że nawet Jaliensowi mógłby buty czyścić. Cała nadzieja, że na wiosnę odrodzi się i może zaskoczy do tego Czekaj (oby nie grał gorzej niz teraz, to już bedzie dobrze) i mielibyśmy całkiem zgrabny środek obrony. Bunozę (jak jużkiedyś pisałem) wypróbowałbym na def pomocy - nikt go tam jeszcze nie sprawdzał, a wg mnie miałby tam mniejszą presję na sobie (zdaje mi się, że gościu wymięka psychicznie jako ostatni) i radziłby sobie całkiem nieźle. Ale w końcu to trenerzy są fachowcami, a ja tylko piknikuję.
Odpowiedz cytując