W meczu z pasiakami mieliśmy tyle samo sytuacji (albo i więcej) co rywale i przegraliśmy, z Górnikiem do przerwy rywal był dużo lepszy, ale po przerwie to my dominowaliśmy, remis byłby sprawiedliwy a tu ...znowu wtopa. Jeśli suma szczęścia wynosi zero to we Wrocku powinno nam wreszcie ono dopisać i jak nie 3, to 1 punkt może być. Rywal jest absolutnym faworytem, a u nas zagra już Wilk (a Małecki wejdzie z ławki), a zagrać moglibyśmy z kontry na ...2 napastników Genkowa i Bitona, jakaś długa piła i kto wie. Na trybunach mecz przyjaźni, ale dla nas to mecz o "to be, or not to be" w tym sezonie.
koniak napisał(a):

|
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... .
|
To proste, to tak jak w minionej epoce, amerykańskie sputniki były szpiegowski, a te radzieckie tylko ...obserwacyjne

.
_________________
Do
TRZEBINIAnin
Oj coś czuję że musiałeś bardzo cierpieć z powodu tego mistrzostwa w tym roku, nie ma to jak internetowi kibice Wisły życzący jej ...porażki. Jednak żenada.
_________________
TRZEBINIAnin napisał(a):

|
Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany
|
No i tym wpisem potwierdzasz że masz ze soba jakiś problem, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

.
__________________
TOMEK 11 napisał(a):

|
mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie
|
Lepiej bym tego nie ujął.