Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.11.2011, 15:59
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... Szkoda słów. Szkoda również, że Maaskant w tym meczu nie poprowadzi Wisły, bo jakbyśmy dostali 3-0 to może dałbyś sobie z nim spokój.
Rzadko się wypowiadam w tematach meczowych, ale tu zrobię wyjątek i każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.
Odpowiedz cytując