ok, to ja założe.
Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co

Pozostałe pary:
25.11
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Legia Warszawa
27.11
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Widzew Łódź
28.11
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów