filemon napisał(a):

|
Osman ma wyraźny regres formy...
|
Nie tylko on. Cała drużyna. Dlatego nie skreślałbym Chaveza. Trzeba pamiętać, że zeszły sezon miał znacznie lepszy.
Z oceną zawodników trzeba poczekać, aż weźmie się za nich jakiś sensowny trener. Mam nadzieję, że się doczekam.