Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8204
Stary 22.11.2011, 14:01
willow napisał(a):Wyświetl post
I jaki wyciągasz z tego wniosek?
Generalnie zgadzam się z Twoim postem, tylko, że my się nie uczymy na błędach niestety. O to mi głownie chodziło. Może jakby nie było MP, nie było baloniku LM to byłaby teraz lepsza drużyna, a nie zbudowana w dwa miesiące na LM? MP jest sprawą otwarta, nikt mi nie powie, że ktoś teraz zdominuje E-klasę i będzie wygrywał wszystko jak leci bez żadnego kryzysu, więc nawet te punkty teraz można spokojnie odrobić. Choć z drugiej strony nie wiadomo, czy za rok znowu nie będziemy w tym samym miejscu? Czasem lepiej zrobić krok do tylu, żeby potem zrobić dwa do przodu.

zgrybus - napisałem prawie i odnosiłem się do sytuacji I zespołu. Widać, że coś się rusza, pytanie tylko jak głęboko te zmiany maja sięgnąć i obietnice zostaną wreszcie spełnione.
Ostatnio edytowane przez art : 22.11.2011 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując